Recenzja firmy:
DigitalHD Filmowanie i Fotografia
 

KOBYLANKA - ZACHODNIOPOMORSKIE
Zwycięstwa 37, 72-410 Golczewo
Telefon.: 504 910 758, 91 88 51 296
http://kamerzysta-szczecin.pl
   tel. 504 910 758, E-mail: hdv2@wp.pl
Recenzent:
Internauci:
Ilość wyświetleń: 22854  


HISTORIA FIRMY ORAZ JEJ ROZWÓJ

Ślub i wesele to bardzo ważne momenty w życiu każdego człowieka. Aby móc łatwo przywrócić te chwile w pamięci, należy je utrwalić za pomocą filmu i fotografii. Firma DigitalHD zajmuje się filmowaniem od 20 lat. Cały czas bacznie obserwuje rynek video, aby dostosować swoje usługi do potrzeb klientów. Firma została założona przez Sylwię Wierzbicką. Obecnie właścicielką firmy jest Maria Bociańska, która współpracuje z dwoma kamerzystami. Jeden z nich, pracuje na terenie województwa zachodniopomorskiego, drugi filmuje na terenie Lincolnshire w United Kingom. Siedziba firmy znajduje się w Przybiernowie w  woj. zachodniopomorskim, niedaleko Golczewa. Nie należy się obawiać dojazdów do firmy w celu sfinalizowania umowy, bowiem pracownicy składają wizyty w domach zainteresowanych klientów. Filia firmy znajduje się w Skegness Lincolnshire  - UK. Początkowo pracownicy DigitalHD  filmowali na kasetach VHS i S-VHS, następnie DV i DV-CAM. Teraz przyszedł czas na HDV i BLU-RAY. Firma posiada stronę internetową http://wideofilmowanie-szczecin-kamerzysta.blogspot.com/ na której można znaleźć pełną ofertę oraz kilkadziesiąt filmików własnego autorstwa. W przyszłości firma ma w planach doskonalić się w dziedzinie fotografii. W przyszłym roku firma zakupi przenośne studio i będzie mogła wykonywać sesje zdjęciowe na miejscu np. w sali weselnej. Plany długookresowe to głównie podążanie za nowościami technicznymi w dziedzinie videofilmowania.


OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY
Firma DigitalHD posiada duże doświadczenie w realizacji takich uroczystości jak: Ślub i Wesele, Studniówka, Reportaż, Teledysk, Film Reklamowy, Chrzciny, Prymicja, Bierzmowanie, Rocznica Ślubu, Narodziny i inne. Kamerzyści filmują w bardzo specyficzny sposób, pracują nad każdym fragmentem filmu, stosują różne efekty. Istnieje możliwość zamiany kolorowego obrazu w szarość i sepie, a także pozwalają wybrać narzeczonym muzykę do filmu. Efektem jest  zapis pełen wrażeń, wzruszeń oraz nastroju imprezy. Oglądając go jest się zaskoczonym efektem  pracy, którą firma liczy w dziesiątkach godzin spędzonych z kamerą jak i w studio. Oryginalny scenariusz, który w dużej mierze stworzą okoliczności imprezy, zostanie wzbogacony twórcza pracą  filmowców  i montażystów.  Ponadto studio wykonuje usługi przegrywania materiału video z kaset S-VHS,VHS, VHS-C, 8mm, MiniDV na płyty DVD lub BLU-RAY. Przy przegrywaniu poprawiają jakość materiału oryginalnego (kontrast i kolor). Jest to oferta dla klientów którzy posiadają swoje wesele lub inne bardzo ważne uroczystości na kasetach video, lub uroczystość która była zmontowana w dość nie ciekawy sposób (pierwsze płyty DVD). Firma dodatkowo zajmuje się naprawa sprzętu komputerowego w domu klienta.


OFERTA
W roku 2009 firma  wprowadza 2 sposoby filmowania i montażu wesela: krótszy - Teledyskowy i dłuższy - Romantyczny. Nie należy się obawiać, w żadnym z tych 2 sposobów filmowania nie zabraknie żadnej ważnej chwili z tego  najważniejszego i najpiękniejszego dnia w życiu. Gotowy materiał z wesela zawiera następujące części: Mix Weselny, Przygotowanie do Uroczystości, Fotografie z Dzieciństwa - opcjonalnie, Błogosławieństwo, Msza w Kościele, Uroczystość Ślubna, Życzenia, Przejazd do Restauracji i Bramy, Pierwszy Taniec, Przyjęcie weselne, Plener - opcjonalnie, Tańce i Konkursy, Fotografie z Tamtych Lat, Oczepiny, Benny Hill, W Starym Kinie, Sami Swoi i Wódeczka. Cena promocyjna poza sezonem wynosi 2000 zł.
 
 
OPINIA KLIENTÓW
Klienci są w pełni zadowoleni  z usług firmy DigitalHD. Współpraca firmy z klientami przebiegała bez żadnych zastrzeżeń, zarówno na etapie uzgadniania warunków oraz później podczas filmowania.  Efekt końcowy w postaci  poruszającej i twórczej płyty spełnił oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Klienci uważają, iż cena za oferowane usługi była przystępna, a nawet niska. Kamerzyści z firmy DigitalHD postrzegani są jako osoby przyjazne, cierpliwe, kulturalne, wesołe, inteligentne. Jako zalety klienci wymieniają głównie profesjonalizm, niską cenę za usługę oraz satysfakcjonujący efekt końcowy.


OPINIA RECENZENTA

Firma DigitalHD łączy w sobie doświadczenie i doskonały warsztat filmowy z najnowszymi trendami jakie obowiązują w tej dziedzinie. Uważam, iż wzajemne zaufanie narzeczonych i kamerzysty  w tworzeniu tej niepowtarzalnej chwili jest największym priorytetem i gwarancją zadowolenia. To wszystko sprawia, że oglądanie filmu jest ogromną przyjemnością i wyzwala w Nas  radość na przemian ze wzruszeniem. Polecam ze względu na satysfakcjonujący efekt końcowy za niewygórowaną cenę. Dowodem zadowolenia są  pozytywne opinie klientów. Warto zaufać firmie DigitalHD i zatrzymać te ulotne chwile na wiele,  wiele lat.
 

 

 

ZALETY WADY
  • Niska cena
  • Zdjęcia GRATIS
  • Doświadczenie
  • Darmowe płyty reklamowe
  • Nowoczesny sprzęt
  • Ciekawa strona internetowa
 
Autor recenzji: Marta Kubacka (2018-06-04); Tel.: 0504 798 018; E-mail: recenzje@info.stargard.pl; Szczegóły ->